KURUMSAL

Inntech Mühendislik Hakkımızda

INNTECH Mühendislik, yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve birikimlerini bir araya getiren mühendis kökenli işadamı tarafından mühendislik sektörüne hizmet vermek için kurmuştur.

Kurulduğu günden bu yana her zaman mühendislik gerçeklerine, tekniğe ve bilime uygun hizmetler üretmiş ve değerli çözüm ortaklarının kullanımına sunmuştur.

INNTECH Mühendislik, mühendisliği, bilimi, kaliteyi ve ticari ahlakı geliştirerek büyümeyi öz değerleri kabul eden bir taahhüt ve danışmanlık firması olarak yaptığı tüm işlerden aynı zamanda kalıcı dostluklar kazanmayı odak noktası haline getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana "Sizin Mühendislik Departmanınız" ve "İş'te Dost Mühendis" kavramları ile hizmet vermekte olan firmamız, bundan sonra da mevcut iş ortaklarının Mühendislik Departmanı olmaya ve yeni iş ortakları için Mühendislik Departmanları kurmaya devam ederek Mekanik, Elektrik, Yangın, ve inşaat sektörlerinde çözümlerini sürdürecektir.

Inntech Mühendislik Vizyonumuz

Vizyonumuz

Türkiye'de sektörüne yön veren, güvenilir, lider ve dünyada kendi alanında söz sahibi bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Mühendislik gerçeklerine uygun, doğru çözümlerle, kalite ve tam zamanında anlayışını kendine ilke edinerek, müşteriye değer kazandırmak.